Z otroki v Zasebnem vrtcu Viljem Julijan smo skupaj prebudili praznično vzdušje.
Ob pričetku najbolj veselega in pravljičnega meseca je naše prostor napolnila praznična glasba ter pisane lučke in okraski, ki jih vneto izdelujejo otroške roke. Komaj smo čakali, da smo z njimi pričeli okraševati naši dve smrečici.
Vzgojiteljice smo izvedle tudi dejavnost ustvarjanja prazničnih venčkov. Otroci so izdelali prekrasne unikatne izdelke, ki bodo lahko krasili njihove domove v prihajajočem prazničnem času.
Tekom tedna je bilo občutiti praznično vzdušje, saj smo bili tako vzgojiteljice kot tudi otroci hvaležni za naš vrtec, v katerem zmaguje ljubezen, ustvarjalnost in radost.
Z vami delimo nekaj utrinkov.
Zasebni vrtec Viljem Julijan vam želi veliko ustvarjalnosti in medsebojne povezanosti.