Ob koncu tega tedna se je skupina Zasebnega vrtca Viljem Julijan??? poslovila od starega šolskega leta in se razveselila počitnic, ki so pred njimi.?
Otroci, vzgojiteljici Nina Bezenšek in Karmen Čeh ter izvajalka projekta zgodnjega učenja tujega jezika, ga. Ajda Bezenšek Špetič, so za starše pripravili zaključno srečanje na igrišču Pravljične dežele Vile Eksene.
Z nami so se uspešno zaključenega šolskega leta veselili tudi ustanovitelja Zasebnega vrtca Viljem Julijan in generalna direktorja, g. Miran Pečnik in ga. Ksenija Pečnik, ki je tudi direktorica Zasebnega vrtca Viljem Julijan, ter pedagoška vodja ga. Pavlina Brilej.
Otroci so pripravili kratek nastop in presenečenja, ki so jih na koncu podelili g. Miranu, ge. Kseniji in ge. Ajdi ter najstarejšima članoma skupine, ki v novem šolskem letu odhajata v šolske klopi.
Za uspešno zaključenega leto so se zahvalili tudi starši, ki so pedagoškemu kadru Zasebnega vrtca Viljem Julijan podarili prekrasno cvetje.?

Dragi otroci, želimo vam prelepe počitnice!???