Danes z vami delimo utrinke iz »Studia Ostani doma« ✨Zasebnega vrtca Viljem Julijan✨, v katerem so se mladi poročevalci preizkusili v igri ♻ločevanja odpadkov.♻

V tem obdobju, ko so vrata Zasebnega vrtca Viljem Julijan zaprta, vzgojiteljici Nina in Karmen vsakodnevno preko videoklica izvajata dejavnosti, ki so zapisane v letnem delovnem načrtu. Otroci na ta način ?pridobivajo nova znanja in razvijajo svojo ustvarjalnost.? Vsako jutro ob isti uri se vzgojiteljici povežeta s skupino.
V tednu, ko smo praznovali svetovni dan Zemlje?, so otroci spoznavali naš planet in se učili, kako mu lahko pomagajo. V njihovem »Studiu Ostani doma« so nastali prekrasni plakati in risbe našega planeta, kot pravi ekologi pa so se učili tudi ločevanja odpadkov.♻

Iz vsega srca čestitamo otrokom za vso njihovo sodelovanje. Vsakodnevni skupni trenutki preko videoklicev so zares neprecenljivi.?❤