OSTANIMO DOMA
“Živela sta fantek Justin in punčka Viktorija. Rada sta imela posebne stvari. Tako je nekega dne prišel prav poseben dan, ko smo vsi morali ostati doma. Tega so se razveselile tudi igračke, ki so ju pogrešale, ker sta bila vsaki dan v vrtcu. V otroški kuhinji ala Viktorija je ponovno zadišalo po sveži kavi in piškotkih , ki jih je spekla za svoje punčke. Justin je očistil in natankal vse svoje avtomobile na bencinski postaji, ki so bili že zelo dolgo časa žejni bencina. Avti so zapeljali po dnevni sobi, vse do kuhinje in nazaj v otroško sobico. Mikrofon in kitara sta od navdušenja, da bosta Justin in Viktorija ostala doma priredila kar koncert na katere so zaplesale vse plišaste igračke, avti in delovni stroji. Viktorija je poskrbela da so pobarvanke postale bolj pobarvane, Justin pa da so knjige postale spet pomembne in vidne v njegovih rokah.
Zelo pa ju je razveselila posebna novica, da bosta lahko kljub temu, da sta doma, vsaki dan videla svoje prijateljčke in vzgojiteljico Nino iz vrtca. Zato bo njuna misija ostanimo doma lažja in bolj radostna.” (Justin in Viktorija Jelen)