V Zasebni vrtec Viljem Julijan je v goste ob tradicionalnem slovenskem zajtrku, na povabilo ravnateljice ge. Ksenije Pečnik, prišla ga. Jadranka Baraga, tekmovalka Masterchef Slovenija 2019, ki je skupaj z otroki kuharsko delavnico odprla v “pravi vrtčevski kuhinji”.
Z vami delimo njen vtis in nekaj fotoutrinkov iz posebnega petkovega kulinaričnega dopoldneva v vrtcu Viljem Julijan:

»Počaščena in hvaležna sem danes zakorakala v vrtec, ki pa ni čisto navaden. Nosi ime junaka, ki je del srčka pustil v vseh nas in pridno angelsko energijo trosi po prelepih prostorih mogočnega Vrtca Viljem Julijan. Čarobno energijo smo uporabili, da so izpod ročic malih mojstrov nastale naše zlate jedi, surovine so namreč plod dela krasnih ljudi iz okolice. Hvaležni smo, da je Slovenska hrana lahko na jedilnikih naših otrok, kar pa bi moralo postati samoumevno in ne zgolj en dan v letu pač pa vse dni. Vrtec Viljem Julijan me je navdušil ravno iz tega razloga,saj otrokom nudijo maksimalno kakovostno hrano kar vse dni v letu. Srčnost je tam doma, ovita v ljubezen in zapakirana v idealno otroštvo….
Hvaležna in ponosna sem, da ste me povabili v vaše carstvo.??
VSEM ZA VZGLED« (Jadranka Baraga.)