Zahvala direktorici Zasebnega vrtca Viljem Julijan, ge. Kseniji Pečnik, za njeno izjemno znanje o vzgoji in njeno predanost otrokom.❤️
Vzgojiteljici Nina in Karmen želiva izraziti svojo hvaležnost za Ksenijo, saj je njeno delo in njen ljubeč odnos do otrok najin navdih. Znanje o vzgoji – »Avtoriteta z ljubeznijo«, ki jo uči in predava, pa je tista osnova, ki nama kot pedagoškima delavkama omogoča napredek na področju vzgoje in izobraževanja in nama hkrati daje priložnost lastnega razvoja v odnosu do vsakega otroka.
Ravno zaradi Ksenijinega strokovnega vodenja in ljubečega odnosa, smo lahko v obdobju epidemije, ki je povzročilo zaprtje vrtcev, preko vsakodnevnih videoklicev vzgojiteljici, otroci in starši ostali povezani. Dejavnosti, ki smo jih opravljali, so izhajale iz vizije vrtca Viljem Julijan, da je otrok na prvem mestu in da je vreden že samo zato, ker obstaja. Preko izvedenih dejavnosti smo se učili, se zabavali, pogovarjali in bili drug drugemu v podporo.💖
Na tem mestu bi se tudi zahvalile vsem staršem za njihovo sodelovanje. Vsem otrokom vrtca Viljem Julijan pa sporočava, da se veseliva nadaljnjega druženja in sodelovanja. Radi vas imava in vas pogrešava!❤️
Vzgojiteljici Nina in Karmen.
Srečno 2021 Zasebni vrtec Viljem Julijan!🎆
Z vami nekaj ✨želja za leto 2021✨, ki so jih za vas pripravili otroci iz vrtca Viljem Julijan.