»To je moj najljubši dan«, je bil le eden izmed odzivov otrok, ki so preživeli prelepo jesensko dopoldne s tetko Jesenjo in stricem Jesenkom.
Otroci so se v veselem pričakovanju že ves teden pripravljali na obisk prav posebnih gostov.
Tetka Jesen je s svojim prihodom med otroke prinesla vzdušje jeseni ter jih s pripravljenimi zabavnim in poučnimi presenečenji popeljala v pravljično jesen.🍂🍁
Na tržnici dobrot, ki jo je pripravil stric Jesenko, pa so otroci lahko okušali in se sladkali z jesenskimi dobrotami.😋
Ob koncu so z navdušenjem pripovedovali, kako zelo so se imeli lepo in da jim bo ta dogodek za vedno ostal v spominu.
V prekrasnem jesenskem zabavnem vzdušju, ki je narisal nasmeške na obraze otrok Zasebnega vrtca Viljem Julijan je tudi tokrat zmagala ljubezen.💖

»Stric Jesenko, nikoli te ne bom pozabil, niti takrat, ko bom tako velik kot si ti!« (Elizej, 5 let)